Πρόγραμμα αγώνων

Α’ ΓΥΡΟΣ Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική (29/9/2019, 15:00 )

Αιγάλεω – Καλαμάτα

Καβάλα – Τρίγλια

Ιάλυσος – ΟΦ Ιεράπετρας

Ασπρόπυργος – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Βέροια – Διαγόρας

Ιωνικός – Τρίκαλα

 

2η Αγωνιστική (6/10/2019)

Καβάλα – Αιγάλεω

Καλαμάτα – Ιάλυσος

Τρίγλια – Ασπρόπυργος

ΟΦ Ιεράπετρας – Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια

Θεσπρωτός – Ιωνικός

Διαγόρας – Τρίκαλα

 

3η Αγωνιστική (13/10/2019)

Αιγάλεω  – Ιάλυσος

Ασπρόπυργος – Καβάλα

Νίκη Βόλου – Καλαμάτα

Βέροια – Τριγλία

Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου

Διαγόρας – Θεσπρωτός

 

4η Αγωνιστική (20/10/2019)

Ασπρόπυργος – Αιγάλεω

Ιάλυσος – Νίκη Βόλου

Καβάλα – Βέροια

Καλαμάτα – Ιωνικός

Τρίγλια – Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

 

5η Αγωνιστική (27/10/2019)

Αιγάλεω – Νίκη Βόλου

Βέροια – Ασπρόπυργος

Ιωνικός – Ιάλυσος

Τρίκαλα – Καβάλα

Διαγόρας – Καλαμάτα

Θεσπρωτός – Τρίγλια

Ολυμπιακός Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρας

 

6η Αγωνιστική (3/11/2019)

Βέροια – Αιγάλεω

Νίκη Βόλου – Ιωνικός

Ασπρόπυργος – Τρίκαλα

Ιάλυσος – Διαγόρας

Καβάλα – Θεσπρωτός

Καλαμάτα – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια – ΟΦ Ιεράπετρας

 

7η Αγωνιστική (10/11/2019)

Αιγάλεω – Ιωνικός

Τρίκαλα – Βέροια

Διαγόρας – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Ασπρόπυργος

Ολυμπιακός Βόλου – Ιάλυσος

ΟΦ Ιεράπετρας – Καβάλα

Τρίγλια – Καλαμάτα

 

8η Αγωνιστική (17/11/2019)

Τρίκαλα – Αιγάλεω

Ιωνικός – Διαγόρας

Βέροια – Θεσπρωτός

Νίκη – Ολυμπιακός Βόλου

Ασπρόπυργος – ΟΦ Ιεράπετρας

Ιάλυσος – Τρίγλια

Καβάλα – Καλαμάτα

 

9η Αγωνιστική (24/11/2019)

Αιγάλεω – Διαγόρας

Θεσπρωτός – Τρίκαλα

Ολυμπιακός Βόλου – Ιωνικός

ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια

Τρίγλια – Νίκη Βόλου

Καλαμάτα – Ασπρόπυργος

Ιάλυσος – Καβάλα

 

10η Αγωνιστική (1/12/2019)

Θεσπρωτός – Αιγάλεω

Διαγόρας – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίκαλα – ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός – Τρίγλια

Βέροια – Καλαμάτα

Νίκη Βόλου – Καβάλα

Ασπρόπυργος – Ιάλυσος

 

11η Αγωνιστική (8/12/2019)

Αιγάλεω – Ολυμπιακός Βόλου

ΟΦ Ιεράπετρας – Θεσπρωτός

Τρίγλια – Διαγόρας

Καλαμάτα – Τρίκαλα

Καβάλα – Ιωνικός

Ιάλυσος – Βέροια

Νίκη Βόλου – Ασπρόπυργος

 

12η Αγωνιστική (15/12/2019)

ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω

Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια

Θεσπρωτός – Καλαμάτα

Διαγόρας – Καβάλα

Τρίκαλα – Ιάλυσος

Ιωνικός – Ασπρόπυργος

Βέροια – Νίκη Βόλου

 

13η Αγωνιστική (22/12/2019)

Αιγάλεω – Τρίγλια

Καλαμάτα – ΟΦ Ιεράπετρα

Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου

Ιάλυσος – Θεσπρωτός

Ασπρόπυργος – Διαγόρας

Νίκη Βόλου – Τρίκαλα

Ιωνικός – Βέροια

 

14η Αγωνιστική (5/1/2020)

Καλαμάτα – Αιγάλεω

Τρίγλια – Καβάλα

ΟΦ Ιεράπετρας – Ιάλυσος

Ολυμπιακός Βόλου – Ασπρόπυργος

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου

Διαγόρας – Βέροια

Τρίκαλα – Ιωνικός

 

15η Αγωνιστική (12/1/2020)

Αιγάλεω – Καβάλα

Ιάλυσος – Καλαμάτα

Ασπρόπυργος – Τρίγλια

Νίκη Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρας

Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

Ιωνικός – Θεσπρωτός

Τρίκαλα – Διαγόρας

 

16η Αγωνιστική (19/1/2020)

Ιάλυσος – Αιγάλεω

Καβάλα – Ασπρόπυργος

Καλαμάτα – Νίκη Βόλου

Τρίγλια – Βέροια

ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός

Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα

Θεσπρωτός – Διαγόρας

 

17η Αγωνιστική (26/1/2020)

Αιγάλεω – Ασπρόπυργος

Νίκη Βόλου – Ιάλυσος

Βέροια – Καβάλα

Ιωνικός – Καλαμάτα

Τρίκαλα – Τρίγλια

Διαγόρας – ΟΦ Ιεράπετρας

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου

 

18η Αγωνιστική (2/2/2020)

Νίκη Βόλου – Αιγάλεω

Ασπρόπυργος – Βέροια

Ιάλυσος – Ιωνικός

Καβάλα – Τρίκαλα

Καλαμάτα – Διαγόρας

Τρίγλια – Θεσπρωτός

ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Βόλου

 

19η Αγωνιστική (9/2/2020)

Αιγάλεω – Βέροια

Ιωνικός – Νίκη Βόλου

Τρίκαλα – Ασπρόπυργος

Διαγόρας – Ιάλυσος

Θεσπρωτός – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου – Καλαμάτα

ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίγλια

 

20η Αγωνιστική (16/2/2020)

Ιωνικός – Αιγάλεω

Βέροια – Τρίκαλα

Νίκη Βόλου – Διαγόρας

Ασπρόπυργος – Θεσπρωτός

Ιάλυσος – Ολυμπιακός Βόλου

Καβάλα – ΟΦ Ιεράπετρας

Καλαμάτα – Τρίγλια

 

21η Αγωνιστική (23/2/2020)

Αιγάλεω – Τρίκαλα

Διαγόρας – Ιωνικός

Θεσπρωτός – Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου

ΟΦ Ιεράπετρας – Ασπρόπυργος

Τρίγλια – Ιάλυσος

Καλαμάτα – Καβάλα

 

22η Αγωνιστική (1/3/2020)

Διαγόρας – Αιγάλεω

Τρίκαλα – Θεσπρωτός

Ιωνικός – Ολυμπιακός Βόλου

Βέροια – ΟΦ Ιεράπετρας

Νίκη Βόλου – Τρίγλια

Ασπρόπυργος – Καλαμάτα

Καβάλα – Ιάλυσος

 

23η Αγωνιστική (8/3/2020)

Αιγάλεω – Θεσπρωτός

Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας

ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίκαλα

Τρίγλια – Ιωνικός

Καλαμάτα – Βέροια

Καβάλα – Νίκη Βόλου

Ιάλυσος – Ασπρόπυργος

 

24η Αγωνιστική (15/3/2020)

Ολυμπιακός Βόλου – Αιγάλεω

Θεσπρωτός – ΟΦ Ιεράπετρας

Διαγόρας – Τρίγλια

Τρίκαλα – Καλαμάτα

Ιωνικός – Καβάλα

Βέροια – Ιάλυσος

Ασπρόπυργος – Νίκη Βόλου

 

25η Αγωνιστική (22/3/2020)

Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίγλια – Ολυμπιακός Βόλου

Καλαμάτα – Θεσπρωτός

Καβάλα – Διαγόρας

Ιάλυσος – Τρίκαλα

Ασπρόπυργος – Ιωνικός

Νίκη Βόλου – Βέροια

 

26η Αγωνιστική (29/3/2020)

Τρίγλια – Αιγάλεω

ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα

Θεσπρωτός – Ιάλυσος

Διαγόρας – Ασπρόπυργος

Τρίκαλα – Νίκη Βόλου

Βέροια – Ιωνικός