Στον 4ο όμιλο ο Ολυμπιακός Βόλου

Η Επιτροπή Διοργανώσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας προχώρησε στη συγκρότηση των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018. Η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος θα διενεργηθεί τη Δευτέρα 18/9/23017 και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή. Ο Ολυμπιακός Βόλου τοποθετήθηκε στον 4ο όμιλο.

Δείτε παρακάτω τον καταρτισμό των ομίλων και τις ομάδες που συμμετέχουν:

1ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Έβρου Διδυμοτείχου Α.Ε.
Θράκης Δόξα Προσκυνητών Α.Π.Σ.
Θράκης Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Α.Π.Σ.
Ξάνθης Ορφεας Puma Ξάνθης Α.Ο.
Ξάνθης Άρης Αβάτου Α.Μ.Σ.
Καβάλας Νέστος Χρυσούπολης Α.Σ.
Καβάλας Καβάλα Α.Ο.
Καβάλας Αετός Ορφανού Α.Σ.
Δράμας Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Γ.Σ.
Σερρών Απόλλων Παραλιμνίου Π.Σ.
Σερρών Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Μ.Σ.
Σερρών Ελπίς Σκουτάρεως Α.Σ.

2ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Μακεδονίας Μακεδονικός Α.Σ.
Μακεδονίας Καμπανιακος Μ.Φ.Α.Ο.
Μακεδονίας Λαγκαδά Α.Π.Ε.
Μακεδονίας Καρδίας Α.Ο.
Μακεδονίας Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου ΠΜΑΣ
Χαλκιδικής Ο Άρης Παλαιοχωρίου Α.Σ.
Πέλλας Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ο.
Πέλλας Εδεσσαϊκός Α.Σ.
Ημαθίας Νάουσα Φ.Α.Σ.
Ημαθίας Φίλιππος Αλεξάνδρειας Α.Σ.
Ημαθίας Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Α.Ο.
Κιλκίς Κιλκισιακός Α.Ο.
Πιερίας Πιερικός Σ.Φ.Κ.
Πιερίας Ποσειδών Ν. Πόρων Α.Ε.

3ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Κέρκυρας Λευκίμμης Α.Ε.
Θεσπρωτίας Θεσπρωτός Α.Σ.
Θεσπρωτίας Αστέρας Παραποτάμου Α.Γ.Σ.
Πρέβεζας-Λευκάδας Εθνικός Φιλιππιάδας Α.Π.Σ.
Πρέβεζας-Λευκάδας Τηλυκράτης 2014 Α.Ο.Ν.
Πρέβεζας-Λευκάδας Πανλευκάδιος Α.Σ.Κ.
Άρτας Σκουφάς Κομποτίου
Ηπείρου Δόξα Κρανούλας Α.Ε.
Αιτωλοακαρνανίας Μπούκας-Αμφιλοχίας Παναμβρακικός Γ.Π.Σ.
Κοζάνης Μακεδονικός Φούφα Π.Σ.
Κοζάνης Καραγιαννίων Α.Ε.Π.
Καστοριάς Καστοριάς Α.Γ.Σ.
Φλώρινας Ο Ερμής Αμυνταίου Γ.Σ.

4ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Λάρισας Αχιλλεύς Φαρσάλων  Α.Ο.Φ.
Τρικάλων Διγενής Νεοχωρίου  Α.Ο.
Καρδίτσας Σελλάνων  Α.Ο.
Θεσσαλίας Ρήγας Φεραίος  Α.Σ.
Θεσσαλίας Ολυμπιακός Βόλου 1937 Α.Σ.
Θεσσαλίας Η Νίκη Βόλου  Γ.Σ.
Θεσσαλίας Αλμυρός  Γ.Σ.
Θεσσαλίας Βόλος  Ν.Π.Σ.
Ευρυτανίας Το Βελούχι  Α.Π.Ο.Κ.
Φθιώτιδας Οπούντιος Μαρτίνου  Α.Σ.
Φωκίδας Αστέρας Ιτέας  Α.Σ.
Βοιωτίας Η Θήβα Α.Ο.
Βοιωτίας Αμβρυσσέας  Α.Π.Ο.

5ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Λακωνίας Ο Αστήρ Βλαχιώτη  Α.Σ.
Κεφαλληνίας/Ιθάκης Παλληξουριακός  Α.Ο.
Ζακύνθου Ζακυνθιακός  Α.Ο.Π.
Μεσσηνίας Πύλου Α.Ο.Κ. Τσικλητήρας
Μεσσηνίας Η Καλαμάτα
Ηλείας Αστέρας Αμαλιάδας-Πανόπουλου
Ηλείας Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας
Ηλείας Πανηλειακός Α.Ο. Πύργου
Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.
Αχαΐας Διαγόρας Βραχνέϊκων  Α.Ο.
Αρκαδίας Παναρκαδικός Α.Ο.
Αρκαδίας Λεωνιδίου  Α.Σ.

6ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Πειραιώς Ιωνικός Α.Ο.
Πειραιώς Εθνικός Πειραιώς Ο.Φ.Π.Φ.
Πειραιώς Προοδευτική Νεολαία
Πειραιώς Κερατσίνι  Α.Π.Ο.
Κορινθίας Λουτράκι Π.Α.Ο.
Κορινθίας Ζευγολατιού Α.Ο.
Κορινθίας Πέλοψ Κιάτου 1926  Γ.Π.Σ.
Δωδεκανήσου Ρόδος Α.Σ.
Δωδεκανήσου Ιάλυσος Γ.Α.Σ.
Δωδεκανήσου Διαγόρας  Γ.Σ.
Δυτικής Αττικής Ένωση Α.Ο. Πανασπροπυργιακού-Δόξας Ασπροπύργου

7ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Αργολίδας Παναργειακός  Α.Π.Ο.
Αργολίδας Ερμιονίδας  Α.Ε.
Αργολίδας Ερμής Κιβερίου  Α.Ο.
Κυκλάδων Πανθηραϊκός Α.Ο.
Ανατολικής Αττικής Τρίγλια Ραφήνας Α.Ο.
Ανατολικής Αττικής Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας ΑΠΟ
Ανατολικής Αττικής Αήττητος Σπάτων  Α.Ο.
Λέσβου Αιολικός  Α.Ε.Π.Σ.
Λέσβου Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  Α.Ο.
Εύβοιας Χαλκίς Α.Ο.
Εύβοιας Ταμυναϊκός  Φ.Σ.Α.

8ος όμιλος

ΕΠΣ Σωματείο
Αθηνών Ηλυσιακός Α.Ο.
Αθηνών Κηφισιάς Α.Ε.
Αθηνών Άγιου Ιερόθεου Α.Ο.
Αθηνών Φωστήρ  Α.Ο.
Αθηνών Αιγάλεω  Α.Ο.
Ηρακλείου Ατσαλένιου Π.Ο.
Ηρακλείου Ηρόδοτος  Π.Α.Σ.Α.
Ρεθύμνου Ερμής Ζωνιανών Α.Ο.
Ρεθύμνου Μυλοποτάμου  Α.Ε.
Λασιθίου Ιεράπετρας  Ο.Φ.
Χανίων Παλαιοχώρας Α.Ο.
Κοινοποίηση:

Άλλα νέα