Πρόγραμμα Αγώνων 2021-2022

1η (7/11/21) – 18η (13/2/22)

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Β – ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Νίκη Βόλου
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Πιερικός – Ξάνθη
Ρεπό: ΑΕΛ

2η (14/11/21) – 19η (16/2/22)

Θεσπρωτός – Πιερικός
Καβάλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Ξάνθη

3η (21/11/21) – 20ή (20/2/22)

Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Καβάλα
Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η (24/11/21) – 21η (27/2/22)

Καβάλα – Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Νίκη Βόλου – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β – Βέροια
Τρίκαλα – Τρίγλια
ΑΕΛ – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η (28/11/21) – 22η (6/3/22)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Τρίγλια – ΑΕΛ
Βέροια – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Νίκη Βόλου
Ξάνθη – Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός – Καβάλα
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η (5/12/21) – 23η (9/3/22)

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Τρίγλια
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Καβάλα

7η (12/12/21) – 24η (13/3/22)

Τρίγλια – Ολυμπιακός Β
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
Πιερικός – ΠΑΟΚ Β
Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η (15/12/21) – 25η (20/3/22)

Νίκη Βόλου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β – Ξάνθη
Τρίκαλα – Πιερικός
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Ολυμπιακός Β – Βέροια
Πανσερραϊκός – Τρίγλια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η (19/12/21) – 26η (27/3/22)

Βέροια – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Πιερικός – ΑΕΛ
Ξάνθη – Τρίκαλα
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τρίγλια

10η (29/12/21) – 27η (30/3/22)

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Καβάλα
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Ολυμπιακός Β – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Βέροια
Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η (5/1/22) – 28η (3/4/22)

Απόλλων Πόντου – Τρίγλια
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Καβάλα – Τρίκαλα
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Βέροια

12η (9/1/22) – 29η (6/4/22)

ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Πιερικός
Τρίγλια – Αν. Καρδίτσας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η (12/1/22) – 30ή (10/4/22)

Αν. Καρδίτσας – Βέροια
Πιερικός – Τρίγλια
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β
Καβάλα – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η (16/1/22) – 31η (13/4/22)

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Β – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Ξάνθη
Βέροια – Πιερικός
Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η (23/1/22) – 32η (17/4/22)

Πιερικός – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Βέροια
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β
Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα
Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η (30/1/22) – 33η (27/4/22)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίγλια – Καβάλα
Βέροια – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Ρεπό: Τρίκαλα

17η (6/2/22) – 34η (1/5/22)

Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Ρεπό: Πιερικός